Informatyka Śledcza

Od czasu, kiedy rozwinął się Internet, Informatyka Śledcza zdobyła naprawdę wielką popularność. W parze z nieograniczonymi możliwościami niesionymi przez tę globalną sieć ludzie otrzymali dostęp do wielu potężnych narzędzi, z których chętnie korzystają. Zapewne zdajesz sobie sprawę, że nie każdy użytkownik nowych technologii ma dobre zamiary...


Czy wiesz, że...
informatyka śledcza może dostarczyć wielu wiarygodnych dowodów w postaci danych elektronicznych, które pozornie wydawały się utracone?


Czym jest informatyka śledcza?

Informatyka śledcza wywodzi się z nauk sądowych. To bardzo rozległa dziedzina. Jej zadaniem jest dostarczenie dowodów, przekroczenia lub naruszenia prawa, zapisanych na cyfrowych nośnikach. Specjaliści w dziedzinie informatyki śledczej, na podstawie przywróconych danych, są również w stanie określić i zbadać motywy postępowania sprawcy lub ofiary.


Misją wspomnianej gałęzi kryminalistyki jest


Zastosowanie informatyki śledczej

Pomocy informatyków śledczych możesz potrzebować zarówno w sferze biznesowej, jak i prywatnej. Materiały przez nich zgromadzone, dzięki właściwemu zabezpieczeniu i analizie, mogą stanowić dowód w sprawach karnych oraz cywilnych.

Najczęściej z możliwości informatyki śledczej korzysta się w przypadku


Liczba przestępstw z wykorzystaniem urządzeń elektronicznych stale rośnie, jednak posiadane przez nas doświadczenie, specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie pozwalają na realizację wszystkich powierzonych nam zleceń.


 • InfoDetect - Detektyw
       ul. Pana Balcera 6 lok.9
       Lublin
 • 733-075-325
 • bok@infodetect.pl

Dla kogo pracujemy?

 • Klienci indywidualni
  Firmy
  Instytucje
  Agencje Detektywistyczne
  Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2015 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone