Monitoring Osób

Twoje dzieci często przebywają poza domem? Nie jesteś pewien, czy towarzystwo w jakim się obracają jest dla nich odpowiednie i chciałbyś kontrolować ich poczynania? Opiekujesz się osobą starszą, niepełnosprawną lub chorą i boisz się o jej bezpieczeństwo? A może wiele zatrudnionych przez Ciebie osób pracuje w terenie i chciałbyś monitorować ich efektywność? W każdym przypadku niewielki lokalizator GPS rozwiąże Twoje problemy.


Czy wiesz, że...
dzięki systemowi monitoringu osób zmniejszasz możliwość zaginięcia swoich bliskich i zawsze dowiesz się, gdzie przebywają


W czym pomoże Ci system monitoringu osób:

System monitoringu osób to najlepsza inwestycja w bezpieczeństwo Twoich dzieci, rodziców lub dziadków. Dzięki systemowi GPS nie tylko w dowolnym czasie zlokalizujesz miejsce, w którym przebywa bliska Ci osoba, ale także poznasz historię tras przez nią pokonywanych. Niezawodny system monitoringu osób pozwoli Ci na wyznaczenie obszarów, w których osoba monitorowana powinna czuć się bezpiecznie, a o których przekroczeniu zostaniesz powiadomiony na specjalnej platformie.
System monitoringu osób może być wykorzystany również przez pracodawców, których pracownicy działają w terenie.Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2016 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone