Monitoring Pojazdów

Prowadzisz firmę transportową i chcesz na bieżąco kontrolować swoich pracowników? Myślisz o optymalizacji tras kierowców? Zainwestowałeś duży kapitał w maszyny budowlane, z których korzystają Twoi pracownicy i nie chcesz ich stracić? Sprzęt, który eksploatujesz na roli kosztował fortunę? A może zwyczajnie chcesz zadbać o bezpieczeństwo swojej rodziny?
W każdym z tych przypadków powinieneś rozważyć możliwość skorzystania z systemu monitoringu pojazdów.


Czy wiesz, że...
w 2015 roku skradziono dokładnie 13 408 samochodów


W czym pomoże Ci system lokalizacji GPS pojazdów

Monitoring pojazdów GPS i GSM jest wykorzystywany w wielu przypadkach. Pozwala kontrolować nie tylko właściwości związane z lokalizacją samochodu, ale także prędkość, pokonywane trasy i czas pracy kierowców. Jako właściciel systemu będziesz miał dostęp do danych archiwalnych gromadzonych na specjalnym serwerze oraz informacji rejestrowanych na bieżąco. Analiza tych danych umożliwi Ci między innymi optymalne wykorzystanie pojazdów, zmniejszenie kosztów eksploatacji oraz ograniczenie kłopotliwych wydarzeń i sytuacji. Wykorzystując system monitoringu pojazdów, możesz również zadbać o bezpieczeństwo swoje, najbliższych oraz pracowników.
System monitoringu pojazdów pozwoli Ci również podjąć skuteczne działania w przypadku kradzieży auta, ponieważ z łatwością namierzysz jego lokalizację.
Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2016 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone