Obserwacja Osób i Mienia

Obserwacja detektywistyczna to jeden z bardziej popularnych sposobów gromadzenia informacji stosowany zarówno w sprawach prywatnych, jak i biznesowych.


Czy wiesz, że...
obserwacja osób pozwoli Ci uchronić Twoich bliskich przed wieloma nieprzyjemnymi, a niekiedy nawet niebezpiecznymi sytuacjami


Obserwacja osób i mienia, co warto wiedzieć

Ta tradycyjna metoda pracy Detektywa wymaga nie tylko ogromnego skupienia i uwagi, ale także wieloletniego doświadczenia i umiejętności zachowania dyskrecji. Jeśli niepokoisz się, że Twoje dziecko może spotykać się z niewłaściwymi osobami, masz podejrzenia co do wierności Twojego partnera lub lojalności wspólnika, czy pracownika nasi Detektywi prowadząc rzetelną i dyskretną obserwację wskazanej osoby, dostarczą Ci informacji dotyczących:Bogate doświadczenie, które posiadają Detektywi pracujący w Agencji Detektywistycznej InfoDetect, pozwala na dostosowanie odpowiedniej metody do spraw i oczekiwań, które są nam powierzane.
Obserwacja to metoda stosowana w wielu przypadkach, ale tylko przeprowadzona rzetelnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa będzie stanowiła wiarygodny dowód na wokandzie sądowej.

Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2018 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone