Strona Główna / O Nas

InfoDetect to profesjonalna agencja detektywistyczna i konsultingowa. Jesteśmy nowoczesną, prężnie rozwijającą się firmą świadczącą usługi detektywistyczne i specjalistyczne na terenie całego kraju. Nasz zespół składa się z doświadczonych biegłych sądowych i skutecznych licencjonowanych detektywów specjalizujących się w obserwacjach, wywiadach środowiskowych oraz poszukiwaniach osób i mienia, a także najlepszych techników posiadających szeroką wiedzę z zakresu badań antypodsłuchowych i informatyki śledczej. Współpraca z renomowanymi kancelariami prawnymi umożliwia nam zaoferowanie Państwu kompleksowej opieki.

Indywidualne podejście, dyskrecja, rzetelność i skuteczność pomogły nam zdobyć zaufanie klientów. A wieloletnie doświadczenie, wyselekcjonowane kontakty, profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz oprogramowanie są gwarancją sukcesu we wszystkich, nawet najtrudniejszych sprawach.

Specjalizujemy się w realizacji zleceń dla klientów indywidualnych, biznesowych i instytucjonalnych. Złożone, wymagające zaangażowania sprawy z zakresu informatyki śledczej, procesów rozwodowych, ustaleń majątkowych i personalnych, czy wykrywania podsłuchów to dla nas codzienność. Nasi pracownicy zajmują się również doradztwem w zakresie inwigilacji i kontr-inwigilacji.

Działamy zgodnie z obowiązującym prawem w oparciu o niezbędne licencje.

Nasz zespół stale podnosi swoje kwalifikacje, by kolejne zlecenia realizować wykorzystując najnowsze dostępne technologie i najlepsze możliwe rozwiązania.


Pracujemy na urządzeniach, oprogramowaniu firm:

Cellebrite

Analiza i odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Garrett Metal Detectors

Detektory metali

WiFi Pineapple

Do audytu sieci WiFi

Seek Thermal

Systemy kamer termowizyjnych

JJN DIGITAL

Urządzenia do wykrywania sygnałów