Odzyskiwanie Danych

Utraciłeś ważne dane i chcesz je odzyskać?
Zrobimy to, niezależnie od rodzaju urządznia czy źródła problemu

Nasze doświadczenie i umiejętność dostosowania odpowiedniej metody do konkretnego przypadku, specjalistyczny sprzęt i oprogramowanie pozwalają na odzyskanie wszelkich danych zapisanych na telefonie czy komputerze. Odzyskujemy praktycznie wszystkie rodzaje danych zapisanych w telefonach. m.in. rejestr połączeń, SMS i MMS, kontakty, notatki, zapisy kalendarza i checklisty, zdjęcia, zapisy audio(nagrania z dyktafonu) i wideo, dane GPS oraz zapisy z popularnych portali typu Facebook.


Odzyskiwanie danych z telefonu

Odzyskiwanie danych z komputera

Odzyskiwanie danych z dysków, pendrive


Wykonujemy Ekspertyzy urządzeń dla instytucji, firm i osób prywatnych Nasze ekspertyzy są dowodem w sądzieDzięki nowoczesnym urządzeniom, technikom i metodom, z których korzystamy, a także posiadanemu doświadczeniu zrealizujemy każde powierzone nam zlecenie odzyskania danych.

Po wykonaniu usługi przekazujemy:

Pracujemy na urządzeniach i oprogramowaniu m.in.:

Cennik:

Cellebrite

Analiza i odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2016 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone