Oprogramowanie Monitorujące

Prowadzisz firmę i chcesz sprawdzić rzetelność swoich pracowników? A może martwisz się o swoje dziecko i chcesz ochronić je przed niebezpieczeństwem czyhającym na nie w sieci? W tym i wielu innych przypadkach idealnym rozwiązaniem dla Ciebie będzie oprogramowanie monitorujące SpyEcler.


Czy wiesz, że...
72% dzieci zawiera znajomości przez Internet, a tylko 58% rodziców obawia się, że po drugiej stronie łącza znajduje się osoba, która może zagrażać bezpieczeństwu dzieckaCzy wiesz, że...
aż 49% pracowników korzysta z Internetu w czasie pracy załatwiając tam prywatne sprawy


Monitoring komputera

SpyPC to najbardziej zaawansowany system monitoringu komputera, dzięki któremu rozwiejesz wszelkie wątpliwości związane ze sposobem korzystania z komputerów w Twoim domu lub biurze. Ochroń dziecko w sieci pełnej niebezpieczeństw, zwiększ efektywność swoich pracowników lub sprawdź, czy osoby nowo zatrudnione rzetelnie wywiązują się z powierzonych im obowiązków.


Czym SpyPC wyróżnia się spośród innych rozwiązań

Funkcje SpyPC

Więcej informacji na temat aplikacji można odnaleźć na stronie www.spypc.pl


Monitoring Telefonu

SpyPhone Ecler to najlepszy program monitorujący telefony komórkowe, dzięki któremu rodzice martwiący się o bezpieczeństwo swoich pociech będą mieli pełny wgląd do plików znajdujących się na urządzeniu, a pracodawcy sprawdzą do czego wykorzystywane są firmowe telefony.


Czym SpyEcler wyróżnia się spośród innych rozwiązań

Więcej informacji na temat aplikacji można odnaleźć na stronie www.spyecler.pl

Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2018 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone