Poszukiwanie Osób i Mienia

Poszukiwanie osób i mienia to jeden z trudniejszych i bardziej żmudnych procesów. Odnalezienie zaginionych osób lub skradzionego mienia, takiego jak samochody, maszyny budowlane, drogocenna biżuteria, czy sprzęt elektroniczny możliwe jest wyłącznie dzięki bogatemu doświadczeniu oraz wyselekcjonowanym kontaktom.


Czy wiesz, że...
poszukiwanie mienia występuje nie tylko w przypadku kradzieży, ale także w sytuacji ukrycia majątku przed wierzycielami


Poszukiwanie mienia, co warto wiedzieć


Naszym celem jest ustalenie miejsca przechowywania skradzionych przedmiotów, określenie sprawcy kradzieży lub przywłaszczenia oraz odpowiednie zabezpieczenie aktywów. W przypadku poszukiwań elementem, który ma ogromne znaczenie dla powodzenia sprawy, jest czas. Dlatego, wykonując czynności związane z poszukiwaniem mienia poza wieloletnim doświadczeniem, ważny jest profesjonalny sprzęt oraz wybór metody odpowiadającej zaistniałej sytuacji.


Pomożemy Ci w poszukiwaniach:

Czy wiesz, że...
każdego roku, w Polsce zgłaszanych jest kilkanaście tysięcy zaginięć


Poszukiwanie osób, co warto wiedzieć

Zaginięcie bliskich to z pewnością najgorsze doświadczenie, które może Cię spotkać. Spokojne życie zamienia się w koszmarny wyścig z czasem i emocjami. Jednak sprawy związane z poszukiwaniem osób dotyczą nie tylko porwań, zaginięć, czy ucieczek z domu. W wielu przypadkach dłużnicy celowo ukrywają się przed wierzycielami, chcąc uniknąć spłaty zobowiązań.


Zadaniem naszych Detektywów jest:

Pomożemy Ci w sprawach takich jak:

Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2016 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone