Ustalenie Ojcostwa - Badanie DNA

Podejrzewasz, że zostałeś zdradzony i wychowujesz cudze dziecko lub niesłusznie płacisz alimenty? Jako samotna matka chcesz nakłonić ojca dziecka do udziału w jego wychowaniu? A może poszukujesz kogoś bliskiego? Badanie DNA może w 99,999% potwierdzić lub w 100% wykluczyć ojcostwo. Jest to najbardziej wiarygodna metoda ustalania ojcostwa i wszelkiego pokrewieństwa.


Czy wiesz, że...
niezależnie skąd pochodzi próbka, którą przekażesz do badania, jeśli spełni podstawowe wymogi, będzie ona tak samo dobra? Nasze DNA nie zmienia się, bez względu na to, czy badamy włos z cebulką, szczoteczkę do zębów, niedopałek, czy plamę z krwi

Badanie genetyczne, na czym polega

Badanie genetyczne polega na porównaniu próbek materiału genetycznego pochodzącego od domniemanego ojca i dziecka. Zestawienie 24 markerów DNA każdej osoby umożliwia z największym prawdopodobieństwem potwierdzić lub wykluczyć ojcostwo.


Materiał do badań genetycznych

Najprostszą metodą jest pobranie wymazu z wewnętrznej strony policzka za pomocą patyczka, zabezpieczenie go i przekazanie do laboratorium. Jednak specjaliści współpracujący z Agencją Detektywistyczną InfoDetect, posiadają bogate doświadczenie w zakresie badań DNA i pracują na innowacyjnym, profesjonalnym sprzęcie, dlatego poradzą sobie korzystając także z mikrośladów, jakimi są:


Jeżeli nie masz możliwości samodzielnie pobrać materiału genetycznego od domniemanego ojca, rzekomego dziecka, czy osoby, która jest kimś, kogo poszukujesz nasi specjaliści, zachowując pełną dyskrecję, pomogą Ci uzyskać niezbędny do badań materiał.


Pamiętaj, że badania potwierdzające ojcostwo stanowią niepodważalny dowód w przypadku ubiegania się o alimenty. Jednak analizy genetyczne będą dla Ciebie pomocne nie tylko w przypadku ustalenia, czy wykluczenia ojcostwa, ale także w przypadku ustalenia pokrewieństwa lub identyfikacji osób.


Badanie DNA cieszą się ogromną popularnością ze względu na wysoki współczynnik skuteczności oraz łatwość dostępu.

Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2016 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone