Wykrywanie Podsłuchów

Pomocy technika możesz potrzebować w różnych sytuacjach. Bez względu na to, czy jesteś prezesem firmy inwigilowanym przez konkurencję, żoną bacznie kontrolowaną przez zazdrosnego męża, czy partnerką notorycznie sprawdzaną przez nieufnego partnera. Jeśli czujesz się zagrożony, powinieneś rozważyć skorzystanie z naszej oferty.


Wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach
wykrywanie podsłuchów w pomieszczeniach

Wykrywanie podsłuchów to wyszukiwanie urządzeń umieszczonych w różnych lokalizacjach takich jak: ściany, sufit, podłoga, kanały wentylacyjne czy wszystkie elementy wyposażenia pomieszczeń w biurze czy domu.


Wykrywanie podsłuchów w pojazdach
wykrywanie podsluchow w pojazdach

Skutecznym sposobem na inwigilację osoby jest zamontowanie urządzeń GPS czy też podsłuchów GSM w samochodzie. Wszelkie rozmowy podczas jazdy czy postoju mogą być nagrywane i przesyłane na specjalny serwer.


Wykrywanie podsłuchów w Telefonach i PC
wykrywanie podsluchu w telefonie

Coraz więcej ludzi w dobie rozwoju technologicznego uskarża się na to, że czują się szpiegowani. Najczęściej takie wrażenie pojawia się wśród użytkowników smartfonów. Jeśli chcesz sprawdzić, czy Twój telefon jest szpiegowany to zadzwoń do Nas

Wykonujemy Ekspertyzy urządzeń dla instytucji, firm i osób prywatnych Ekspertyzy są realizowane przez Biegłych Sądowych w zakresie informatyki i kryminalistyki


Dzięki nowoczesnym urządzeniom, technikom i metodom, z których korzystamy, a także posiadanemu doświadczeniu zrealizujemy każde powierzone nam zlecenie. Jesteśmy w stanie wyszukać urządzenia nietypowe i sterowane zdalnie. Jako jedni z nielicznych przeprowadzamy wstępną analizę komputera i telefonu pod kątem wykrycia oprogramowania szpiegującego, na miejscu, u klienta.

O Wykrywaniu Podsłuchów

Czy wiesz że

Zdecydowanie większość nadajników podsłuchowych jest przeznaczona do nadawania na jednej częstotliwości.

Na komputerze też można bardzo łatwo zainstalować oprogramowanie szpiegujące typu SpyPC

SpyPhone to popularna aplikacja szpiegująca na telefony komórkowe.

Cellebrite

Analiza i odzyskiwanie danych z telefonów komórkowych

Garrett Metal Detectors

Detektory metali

WiFi Pineapple

Do audytu sieci WiFi

Seek Thermal

Systemy kamer termowizyjnych

JJN DIGITAL

Urządzenia do wykrywania sygnałów podsłuchowych

Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.

Copyright © 2018 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone