Wywiad Środowiskowy

Wywiad środowiskowy to dla prywatnego Detektywa jeden ze skuteczniejszych i bardziej wiarygodnych sposobów zdobywania informacji. Materiały zebrane podczas wywiadu stanowią rzeczowe i przekonujące dowody.


Czy wiesz, że...
znajomi i sąsiedzi Twoich pracowników lub bliskich Ci osób, wiedzą o nich więcej niż Ci się wydaje? Nawet nic nie znaczące, z Twojej perspektywy wiadomości, które o nich zapamiętają mogą być wskazówką dla dobrego Detektywa


Wywiad środowiskowy, do czego można go wykorzystać

Podstawowym błędem wielu ludzi jest utożsamianie wywiadów środowiskowych prowadzonych przez pracowników socjalnych z wywiadem zorganizowanym przez prywatnego Detektywa. Doświadczeni Detektywi dzięki dyskretnie przeprowadzonym czynnościom są w stanie zebrać wiele pomocnych informacji, dotyczących między innym:Jest wiele sytuacji, w których dowody zebrane w trakcie wywiadu środowiskowego, mogą stać się dla Ciebie przydatne. Materiały pozyskane podczas wywiadu środowiskowego pozwolą Ci na weryfikację kwalifikacji opisanych w CV przez Twojego przyszłego pracownika lub sprawdzenie wierności Twojego partnera, a także namierzenie stalkera. Również w przypadku porwań, zaginięć, czy oszustw metoda wywiadu środowiskowego jest sposobem, dzięki któremu Detektywi potrafią odtworzyć wiele istotnych informacji. Zdobyta przez nas wiedza, pomoże ochronić Twoje dzieci i bliskich przed zewnętrznymi zagrożeniami takimi jak: uzależnienia, nieodpowiednie towarzystwo, a nawet pedofilia. Jako doświadczeni Detektywi prowadzimy czynności w sposób dyskretny i efektywny.

Dla kogo pracujemy?

  • Klienci indywidualni
    Firmy
    Instytucje
    Agencje Detektywistyczne
    Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2018 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone