Zdrada Małżeńska i Partnerska

Zdrada to w dzisiejszym świecie, bardzo powszechne zjawisko. Pewnie masz wrażenie, że dotyczyć może wszystkich poza Tobą, bo się dogadujecie i jesteście szczęśliwi...


Czy wiesz, że...
połowa męskiej populacji i jedna trzecia populacji kobiet w Polsce zdradziło swojego partnera? Najczęściej zdradzają ludzie wykształceni i zamożniLicencjonowani Detektywi pracujący dla naszej agencji zweryfikują Twoje podejrzenia za pomocą sprawdzonych technik i metod, a zebrany przez nich materiał dowodowy będzie wiarygodnym argumentem podczas rozprawy rozwodowej, przy podziale majątku lub ustalaniu opieki nad dziećmi.
Pamiętaj, że żądając rozwodu z orzeczeniem o winie Twojego partnera, potrzebujesz wiarygodnych i rzetelnych dowodów, których nie będzie w stanie podważyć. Agencja Detektywistyczna InfoDetect profesjonalnie przygotuje dokumentację zdjęciową oraz audio-wizualną, a także ustali między innymi:

 • InfoDetect - Detektyw
       ul. Pana Balcera 6 lok.9
       Lublin
 • 733-075-325
 • bok@infodetect.pl

Dla kogo pracujemy?

 • Klienci indywidualni
  Firmy
  Instytucje
  Agencje Detektywistyczne
  Kancelarie Prawnicze

O nas

Nasz zespół biegłych sądowych i detektywów to profesjonaliści, którzy radzą sobie z najbardziej skomplikowanymi sprawami. Sprawy rozwodowe, ustalenia majątkowe i personalne, wykrywanie podsłuchów czy ekspertyzy z dziedziny informatyki śledczej to dla nas codzienność.
Postaw na sprawdzoną Agencję Detektywistyczną.
Copyright © 2015 InfoDetect - Agencja Detektywistyczna Lublin. Wszelkie Prawa Zastrzeżone